Продавець Станмастер розвиває свій бізнес на Prom.ua 7 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
218 відгуків
+380 (96) 467-36-36
+380 (63) 723-84-54
Станмастер

Токарні верстати по металу

Токарні верстати по металу використовуються для виконання різних операцій по обробці металевих заготовок. Застосовуються для роботи з внутрішніми і зовнішніми поверхнями деталей, що обертаються. Таке обладнання в залежності від виду може використовуватися як на підприємствах, так і в домашніх умовах. Сьогодні можна купити токарний верстат б/у або новий.

Види обладнання

Одним із широко використовуваних на виробництві типів даного обладнання є токарно-гвинторізні верстати. Такі агрегати являють собою універсальні зразки. З їх допомогою можна:

  • Виконати розгортання отворів.
  • Обточити і розточити поверхні різних конфігурацій.
  • Здійснити зенкування і свердління.
  • Обробити і підрізати торці.
  • Нарізати різні типи різьблення.

Випускається таке обладнання в різних моделях. Так можна купити токарний верстат тв 16 б/у в Україні або придбати інші зразки.

Класифікуються токарно-гвинторізні агрегати за кількома критеріями. Серед них: вага верстата, допустима довжина заготовки і її максимальний діаметр. Можливість обробки деталей тієї чи іншої довжини залежить від відстані між центрами верстата. Що стосується можливого діаметра заготовки, той він, в залежності від типу агрегату, може становити від 100 до 4000 мм.

Вага обладнання також залежить від моделі. Можна купити токарний верстат по металу масою від 500 кг до декількох тонн.

До найбільш легким типами агрегатів відносяться настільні моделі. Зазвичай такі зразки застосовуються в побутових умовах або на невеликих виробництвах. Так, подібні види нерідко використовують на дослідно-експериментальних ділянках підприємств, працюючих в різних сферах промисловості. Також легкі агрегати застосовуються на підприємствах, які займаються виготовленням механізмів для годин і контрольно-вимірювальних приладів. Можна настільний верстат б/у купити Україна і для роботи в домашніх умовах.

Що ж стосується важких агрегатів, то їх застосовують у сферах енергетичної та машинобудівної промисловостей. Дані види обладнання використовують для обробки деталей різних механізмів. Так, їх застосовують при виробництві турбінних механізмів, для виготовлення елементів, що входять у конструкцію залізничного транспорту, а також при роботі з деталями, якими комплектується прокатне обладнання.

Принципи обробки деталей

як інструмент, за допомогою якого обробляються поверхні обертових заготовок, застосовуються прохідні різці. Величина запасу по довжині заготовки, як правило, становить 7-12 мм. Наявність такого дозволяє відрізати деталь на потрібну довжину і обробити її торці. Торцеві частини заготовки можуть підрізати з допомогою різців різних типів.

Також на токарно-гвинторізних верстатах можна виконувати на деталях прорізи різної глибини. Дана операція здійснюється на малих обертах з використанням канавкового інструменту. Після виготовлення деталі її відрізають також за допомогою різця. Заготівлю підрізають до тих пір, поки в місцях відрізу не залишаються перемички товщиною 2-2,5 мм. Після цього деталь просто відламують. Для обробки дерев'яних заготовок використовують токарний верстат по дереву.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner