Продавець Станмастер розвиває свій бізнес на Prom.ua 7 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
218 відгуків
+380 (96) 467-36-36
+380 (63) 723-84-54
Станмастер

Фуговально-реймусовые верстати

Для промислової обробки матеріалів застосовують саме різне обладнання. Перш ніж знайти закінчений вигляд, він проходить кілька стадій. Будь-який майстер, який працює з деревом, добре знає, що дошка для підлоги, дверей, вікон та меблів не надходить в ідеальному стані, тому першим ділом її стругають (фугують). Для цих цілей використовується фугувальний верстат.

Фуговально-рейсмусовий верстат і його функції

Після початкової обробки дошки надходять на фуговально рейсмусовий верстат для розкрою. З його допомогою з матеріалу забираються всі нерівності і шорсткості. Таке обладнання використовується переважно на підприємствах по обробці дерева і являє собою робочий стіл і станину. На одну частину верстата заготівля подаються, інша частина виступає в ролі приймаючої. Ножовий вал розташований між двома частинами.

Процес обробки деревини здійснюється наступним чином:

 • потрапляючи на верстат, заготівля рухається вперед;
 • подача здійснюється за допомогою працівника або в автоматичному режимі;
 • обертання ножів відбувається за рахунок двигуна, що і сприяє очищенню поверхні заготовки.

Рейсмусовий верстат включає в себе мінімум три ножа. Чим їх більше – тим вище якість обробки.

Фуговально рейсмусовий верстат вигідно застосовувати як при зведенні невеликої споруди, так і на будівництві багатоповерхового будинку. Якщо купити рейсмус, використовуваний пиломатеріал на завершальному етапі обробки буде високої якості, а наявні незначні дефекти можна швидко виправити.

Переваги використання такого обладнання:

 • Компактність. Комбінований верстат досить компактний і займає місця в два рази менше, ніж два різних верстата.
 • Економія. Рейсмус купити – означає зекономити двічі. Перший раз безпосередньо при роботі. У цьому випадку економиться споживана електроенергія. Другий – при купівлі, так як придбання одного верстата обійдеться набагато дешевше, ніж вартість двох деревообробних верстатів.
 • Зручність. Заготівлю не потрібно транспортувати від верстата до верстата. В цьому разі потрібно лише змінити операцію на наступний етап обробки. Це позитивно позначається на швидкості обробки дерева.

Важливо! Купити рейсмусовий верстат досить вигідно, оскільки він дозволяє здійснювати дві операції одночасно. В умовах промислової і побутової обробки доцільніше зупинити свій вибір саме на такому обладнанні.

Як вибрати фуговально-рейсмусовий верстат?

Перш ніж вибрати фуговально-рейсмусовий верстат, варто визначитися з обсягами запланованих робіт, так як саме від цього залежить потужність вибраного верстата і параметри стругання.

Так само необхідно звернути увагу на розмір столу і його опції: регулювання, нахил. Не менш важливий строгальний вал і його особливості, кількість ножів і їх форма. Крім цього, таке обладнання розрізняється за фазності. Якщо для підприємств можна вибрати рейсмус, що працює від трифазної мережі, він досить потужний, витримує постійні щоденні навантаження, то для домашніх майстрів цілком прийнятна однофазна модель, що працює від 220В.

Щоб вибрати якісний фуговально-рейсмусовий верстат, варто звернутися в наш інтернет-магазин. На сторінках каталогу представлено тільки найкраще обладнання, яке відповідає всім вимогам. Наші грамотні фахівці ознайомлять з особливостями кожної моделі і допоможуть зробити правильний вибір.

Для промышленной обработки материалов применяют самое разное оборудование. Прежде чем обрести законченный вид, он проходит несколько стадий. Любой мастер, работающий с деревом, хорошо знает, что доска для пола, дверей, окон или мебели не поступает в идеальном состоянии, поэтому первым делом ее строгают (фугуют). Для этих целей используется фуговальный станок.

Фуговально-рейсмусовый станок и его функции

После начальной обработки доски поступают на фуговально рейсмусовый станок для раскроя. С его помощью с материала убираются все неровности и шероховатости. Такое оборудование преимущественно используется на предприятиях по обработке дерева и представляет собой рабочий стол и станину. На одну часть станка заготовка подаются, другая часть выступает в роли принимающей. Ножевой вал расположен между двумя частями.

Процесс обработки древесины осуществляется следующим образом:

 • попадая на станок, заготовка двигается вперед;
 • подача осуществляется с помощью работника или в автоматическом режиме;
 • вращение ножей происходит за счет двигателя, что и способствует очищению поверхности заготовки.

Рейсмусовый станок включает в себя минимум три ножа. Чем их больше – тем выше качество обработки.

Фуговально рейсмусовый станок выгодно применять как при возведении небольшого сооружения, так и на строительстве многоэтажного дома. Если купить рейсмус, используемый пиломатериал на завершающем этапе обработки будет высокого качества, а имеющиеся незначительные дефекты можно будет быстро исправить.

Преимущества использования такого оборудования:

 • Компактность. Комбинированный станок достаточно компактный и занимает места в два раза меньше, чем два разных станка.
 • Экономия. Рейсмус купить – значит сэкономить дважды. Первый раз непосредственно при работе. В этом случае экономится потребляемая электроэнергия. Второй – при покупке, так как приобретение одного станка обойдется гораздо дешевле, чем стоимость двух деревообрабатывающих станков.
 • Удобство. Заготовку не нужно транспортировать от станка к станку. В этом случае нужно лишь сменить операцию на последующий этап обработки. Это положительно сказывается на скорости обработки дерева.

Важно! Купить рейсмусовый станок довольно выгодно, поскольку он позволяет осуществлять две операции одновременно. В условиях промышленной и бытовой обработки целесообразнее остановить свой выбор именно на таком оборудовании.

Как выбрать фуговально-рейсмусовый станок?

Прежде чем выбрать фуговально-рейсмусовый станок, стоит определиться с объемами планируемых работ, так как именно от этого зависит мощность выбираемого станка и параметры строгания.

Так же необходимо обратить внимание на размер стола и его опции: регулировку, наклон. Не менее важен строгальный вал и его особенности, количество ножей и их форма. Помимо этого, такое оборудование различается по фазности. Если для предприятий можно выбрать рейсмус, работающий от трехфазной сети, он достаточно мощный, выдерживает постоянные ежедневные нагрузки, то для домашних мастеров вполне приемлема однофазная модель, функционирующая от 220В.

Чтобы выбрать качественный фуговально-рейсмусовый станок, стоит обратиться в наш интернет-магазин. На страницах каталога представлено только лучшее оборудование, которое отвечает всем требованиям. Наши грамотные специалисты ознакомят с особенностями каждой модели и помогут сделать правильный выбор.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner