
Промисловий підлоговий вентилятор Unicraft MV 610-3
- Під замовлення
- Код: 6265463
Відправка з 12 квітня 20269 270 ₴
+380 (96) 467-36-36
Київстар
- +380 (63) 723-84-54Лайф
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
- Підлоговий вентилятор Unicraft MV 610-3 забезпечений трьох-лопатевої високопродуктивної крильчатку вентилятора збалансованої сталі.
- Три швидкості обертання дозволяють вибрати оптимальний режим повітряного потоку.
- Двигун з прямим приводом з мідною обмоткою застосований в моделі вентилятора Unicraft MV 610-3.
- Міцні гумові ніжки гарантують стійкість вентилятора.
- Практична транспортувальна ручка і безшумні колеса дозволяють легко і швидко переміщати вентилятор Unicraft MV 610-3 по приміщенню.
- Захисна решітка пофарбована порошковим покриттям, що гарантує тривалий термін служби.
Технічні характеристики:
| Об'єм повітря макс. | 11786 м3 / год |
| Рівень об'єму повітря 1 | 6629 м3 / год |
| Рівень об'єму повітря 2 | 8839 м3 / год |
| Рівень об'єму повітря 3 | 11786 м3 / год |
| Швидкості | 3 |
| Діаметр кошика | 640 мм |
| Діаметр всмоктування | 640 мм |
| Розміри виходу | 640 мм |
| Рівень звукового тиску | 70 дБ (A) |
| Розміри і вага | |
| Довжина з'єднувального кабелю | 1,65 м |
| Довжина | 745 мм |
| Ширина / глибина | 285 мм |
| Висота | 760 мм |
| Вага | 11,32 кг |
| Електричні дані | |
| Потужність приводного двигуна | 230 Вт |
| Напруга підключення | 230 В |
| Частота мережі | 50 Гц |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Unicraft |
| Країна виробник | Німеччина |
- Ціна: 9 270 ₴

