влевовправо

Промисловий пилосос Cleancraft flexCAT 130 ERA з водяним фільтром
- Під замовлення
- Код: 7003505
Відправка з 14 квітня 202612 078 ₴
+380 (96) 467-36-36
Київстар
- +380 (63) 723-84-54Лайф
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
- Промисловий пилосос Cleancraft flexCAT 130 ERA — потужний пилосос для сухого та вологого прибирання з водяним фільтром і функцією вентилятора.
- Cleancraft flexCAT 130 ERA підходить для чищення подушок сидінь (чистка автомобілів) і килимів.
- Пилосос Cleancraft flexCAT 130 ERA має гніздо для підключення електроінструментів, з якими пилосос працює в синхронному режимі.
- Чистота повітря, що видаляється назовні з пилососа, досягається завдяки потрійної фільтрації з допомогою фільтрувального мішка, фільтра для води та HEPA-фільтра.
- Безступінчате регулювання швидкості дозволяє зручно підбирати потужність всмоктування, залежно від матеріалу.
Основні переваги:
- Складна телескопічна ручка.
- Триступенева система фільтрації.
- Функція екстракції для очищення HEPA-фільтра.
- Роз'єм пристрою.
- Контроль рівня.
- Функція повітродувки.
- Тримач сопла зручний при парковці пилососа.
- Підключення пневматичного інструменту.
Технічні характеристики:
| Тип вакууму | мокрий та сухий |
| Обсяг повітря | 2100 л / хв |
| Вакуум | 200 мбар |
| Об'єм сміттєвого контейнера | 30 л |
| Матеріал контейнера | пластик |
| Діаметр шланга | Ø 32 мм |
| Рівень звукового тиску | 80 дБ (A) |
| Довжина кабелю | 8,5 м |
| Розміри і вага | |
| Довжина | 600 мм |
| Ширина / глибина | 375 мм |
| Висота | 575 мм |
| Вага ок. | 14 кг |
| Електричні дані | |
| Вхідна потужність | 1,6 кВт |
| Підключена навантаження макс. роз'єм пристрою | 2 кВт |
| Напруга підключення | 230 В |
| Частота мережі | 50 Гц |
Комплект поставки:
- Еластичний всмоктуючий шланг 2,5 м.
- Щілинна насадка.
- Кругла насадка з пензлем.
- Насадка для підлоги.
- Хромована телескопічна усмоктувальна трубка.
- Фільтрувальні мішки.
- Губчастий фільтр.
- Повітряний фільтр HEPA.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cleancraft |
| Країна виробник | Німеччина |
- Ціна: 12 078 ₴






