Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис круглопалочный станок FDB Maschinen MX 8060 W: Круглопильний верстат FDB Maschinen MX 8060 W призначений для отримання циліндричних (круглих) деталей із заготовок квадратного перетину різних порід деревини, а також синтетичних матеріалів. Верстат FDB Maschinen MX 8060 W в основному використовується для отримання живців для різних інструментів, спортивного інвентарю, рукояток для кистей і інших фарбувальних приладдя. Особливості круглопалочный станок FDB Maschinen MX 8060 W: Верстат MX 8060W укомплектований двома подаючими вальцями спеціальної рифленою форми, які забезпечують надійний захват заготовки і плавну подачу до різального інструменту, в результаті чого зростає якість оброблюваної поверхні і збільшується термін служби інструменту. На верстаті в зоні різання встановлено захисний кожух, який забезпечує безпеку оператора і захищає його від шуму і деревної пилу. Верстат оснащений потужним приводом (3 кВт), завдяки чому забезпечується висока продуктивність обробки.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | FDB Maschinen |
| Країна виробник | Німеччина |
| Додатковий сервіс | Установка, Сервісне обслуговування |
| Максимальна глибина різання | 2 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид пилорами | дискова |
| Мінімальна глибина різання | 1 мм |
| Мінімальна довжина заготовки | 300 мм |
| Робочий діаметр | 15 ~ 60 мм |
| Швидкість обертання головного шпинделя | 4000 об/хв |
| Тип пилорами | Многопильная |
- Ціна: 65 500 ₴






