
Фуговально-стругальний верстат FDB Maschinen 303 MB
- В наявності
- Код: 826977
82 170 ₴
- +380 (63) 723-84-54Лайф
Особливості фуговально-стругального верстата MB 303:
Верстат має довгий, ретельно відшліфований стіл;
Ножовий вал встановлений на столі під кутом відносно напрямку подачі заготовки, що дозволяє отримати гладкий зріз і високу чистоту обробки заготовки/деталі;
Ножовий вал має три ножа, що забезпечує високу якість обробки більшості порід дерева, без хвилястості і нерівностей;
Ножі встановлюються і регулюються за допомогою спеціального затискного пристосування, так що всі три ножа можуть працювати одночасно для отримання гладкого зрізу;
Качество изготовления очень высокое, машина будет служить отличным дополнением в любой мастерской, где главным требованием является прямолинейность материала;
Чугунная массивная конструкция обеспечивает высокую надежность станка при продолжительных работах.
Технические характеристики:
| Модель | MВ303 |
| Максимальная ширина строгания, мм | 300 |
| Максимальная глубина строгания, мм | 4 |
| Количество ножей, шт. | 3 |
| Диаметр ножевого вала, мм | уточн. |
| Длина станка (общая длина фуговальных столов), мм | 2000 |
| Скорость вращения вала, об/мин | 4800 |
| Двигатель 380 В, 50 Гц, кВт | 2,2 |
| Диаметр подключения вытяжки, мм | 100 |
| Габаритные размеры собранного станка (ДхШхВ), мм | 2000×500×850 |
| Вага, кг | 220 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FDB Maschinen |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип верстата | Фугувальний |
| Тип фуговально-рейсмусового верстата | Односторонній |
| Максимальна глибина стругання | 4 мм |
| Споживана потужність | 2.2 кВт |
| Ширина заготовки | 300 мм |
| ЧПУ | Ні |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 380 В |
| Частота | 50 GHz |
| Загальні параметри | |
| Вага | 290 кг |
| Довжина | 1950 мм |
| Ширина | 850 мм |
| Висота | 1050 мм |
| Додаткові параметри | |
| Максимальна ширина стругання | 300 мм |
| Кількість ножів на валу верстата | 3 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Швидкість обертання валу | 4800 об/хв |
- Ціна: 82 170 ₴






