влевовправо
-6%Пілорама Holzkraft HBBS 400 / 400V
- Под заказ
- Код: 5670403
Отправка с 29 мая 2026113 513,40 ₴
106 702,60 ₴
+380 (96) 467-36-36
Киевстар
- +380 (63) 723-84-54Лайф
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Информация для заказа
Технічний опис:
- Пілорама Holzkraft HBBS 400 / 400V має суцільнолиті колеса з приводом від електродвигуна потужністю 2,2 кВт.
- Ручне регулювання висоти зрізу виконується за допомогою рукоятки.
- Міцна та стійка до скручування сталева конструкція гарантує довготривалість експлуатації.
- Проста експлуатація пілорами виконується за допомогою ручної подачі пильної рами.
- Інтегрований в рукоятку запобіжний вимикач служить для безпечної роботи.
- Стабільне затискання колоди відбувається завдяки регульованим наконечникам.
- Точний розпил досягається завдяки регульованій направляючій пилки.
- Низьке тертя між пиляльним полотном і деревиною відбувається завдяки вбудованому мастилу.
- Бічний стружковідвід забезпечує чистоту робочої зони.
- Будь-яка довжина пропилу можлива завдяки подовжувачам станини, які можна придбати як приладдя.
- Пілорама Holzkraft HBBS 400 / 400V підходить для м’якої та твердої деревини.
Основні риси:
- Тип приводу: електричний.
- Матеріал конструкції рами: сталь.
- Швидкість подачі: вручну.
Технічні характеристики:
| Пілорама | Holzkraft HBBS 400 / 400V |
| арт. | 5670403 |
| Діапазони різання | |
| Макс. діаметр стовбура | 400 мм |
| Макс. ширина різання | 350 мм |
| Довжина різання макс. | 2500 мм |
| Прохід над пилковою стрічкою | 150 мм |
| Розміри та вага | |
| Довжина | 3000 мм |
| Ширина/глибина | 1500 мм |
| Висота | 1300 мм |
| Вага | 150 кг |
| Електричні дані | |
| Напруга живлення | 400 В |
| Частота мережі | 50 Гц |
| Рівень шуму | |
| Рівень звукової потужності | 96,1 дБ (А) |
| Діапазон пильного полотна | |
| Швидкість | 14 м/с |
| Довжина | 2750 мм |
| Ширина | 19 мм |
| Товщина | 0,9 мм |
Додаткове оснащення:
- Поворотний гак WH 1 для HBBS 400/660/810 (арт. 5671000).
- Навантажувальна рампа для HBBS 400/660/810 (арт. 5671005).
- Подовження станини на 1,5 м для HBBS 400 (арт. 5671400).
- Пильні полотна.
- Цена: 106 702,60 ₴






