влевовправо

Блок пиляння (Циркулярна пила) WOODFUNG MJ09D з підрізним диском
- Під замовлення
- Код: WFMJ09D
Відправка з 24 квітня 202630 591 ₴
+380 (96) 467-36-36
Київстар
- +380 (63) 723-84-54Лайф
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Особливості:
Підходить для різання як тонких, так і товстих матеріалів завтовшки до 40 мм.
- Безщіткові двигуни
- Сервопривід основного пильного диска
- Регулювання висоти відрізних дисків
- Нахил основного та підрізального диска в діапазоні 90° - 45°
- Система відведення тирси входить до комплектації
- Проста та швидка заміна відрізного диска
Характеристики
| Напруга електроживлення | 220 В |
|---|---|
| Матеріал основи | алюміній |
| Товщина столу | 8 мм |
| Габарити столу | 500 х 300 мм |
| Потужність основного двигуна | 1.6 кВт |
| Потужність допоміжного двигуна | 0,55 кВт |
| Потужність двигуна стружковідсмоктувача | 1,2 кВт |
| Швидкість обертання основного диска | 4500 об/хв. |
| Швидкість обертання допоміжного диска | 13000 об/хв. |
| Діаметр пильного диска | 8” |
| Діаметр підрізного диска | 4” |
| Діаметр отвору для леза | 25,4 мм основний і 20 мм підрізний |
| Максимальна глибина різання при 90° | 40 мм |
| Максимальна глибина різання при 45° | 30 мм |
| Габарити упаковки | 35*55*40 см |
| Вага брутто | 25 кг |
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| ЧПУ | Ні |
| Потужність | 3.4 кВт |
| Діаметр диска | 200 мм |
| Кількість обертів холостого ходу | 13000 об/хв |
| Кількість обертів диска | 13000 об/хв |
| Ширина пропилу | 2 мм |
| Глибина пропилу під 45 градусами | 30 мм |
| Глибина пропилу під 90 градусами | 40 мм |
| Загальні параметри | |
| Вага | 20 кг |
| Розміри столу | |
| Довжина столу | 500 мм |
| Ширина столу | 300 мм |
- Ціна: 30 591 ₴










