влевовправо
-23%Магнетичний сепаратор Cormak JHCF1-25
- В наявності
- Код: JHCF1-25
48 700 ₴
37 320 ₴
+380 (96) 467-36-36
Київстар
- +380 (63) 723-84-54Лайф
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Магнетичний сепаратор Cormak JHCF1-25 - призначений для очищення охолоджуючих рідин та маслянистих речовин. Основні компоненти пристрою включають магнітний барабан із нержавіючої сталі, гумовий барабан і резервуар. Сепаратор здатний безперервно видаляти металеву стружку з потоку теплоносія і направляти її в контейнер для відходів. Це оптимальне рішення для цехів і виробничих ліній, де застосовуються механічна обробка і шліфування з водо- або олійними охолоджувачами. Використання сепаратора підвищує ефективність процесів і знижує час простою машин, пов'язаного із заміною охолоджувальної рідини.
Особливості та переваги:
- Автоматичне та постійне очищення
- Економічність і довговічність
- Легкий монтаж
- Подовжений термін служби обладнання завдяки чистій охолоджуючій рідині
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cormak |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 35 кг |
| Вхідне під'єднання | 50 мм |
| Вихідний діаметр | 53 мм |
| Діаметр магнітного вала | 110 мм |
| Діаметр притискного валка | з гумовим покриттям — 65 мм |
| Ширина магнітного вала | 140 мм |
| Ширина притискного валка | з гумовим покриттям — 140 мм |
| Ефективність | до 25 л/хв |
- Ціна: 37 320 ₴




