
Промисловий пилосос Cleancraft flexCAT 262-2 IEPD
- Під замовлення
- Код: 7003271
Відправка з 14 квітня 202634 874 ₴
+380 (96) 467-36-36
Київстар
- +380 (63) 723-84-54Лайф
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Габарити (ДхШхВ) | 730х580х970 мм |
| Кабель живлення | 8.5 м |
| Вага | 33 кг |
| Повітряний потік | 7000 л/хв |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діаметр шланга | 38 мм |
| Довжина шланга | 4 м |
| Комплектація | шланг 4м Ø38 мм |
| Мішок для збору сміття | є |
| Потужність | 2000 Вт |
| Призначення | миючий, для вологого і сухого прибирання |
| Об'єм контейнера | 62 л |
| Сила всмоктування | 242 мбар |
| Ступінь захисту | IPX4 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cleancraft |
| Країна виробник | Німеччина |
- Ціна: 34 874 ₴

