влевовправо
-6%Пилосос для золи Cleancraft flexCAT 120 VCA
- В наявності
- Код: 7003130
2 610 ₴
2 453,40 ₴
+380 (96) 467-36-36
Київстар
- +380 (63) 723-84-54Лайф
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
- Пилосос для золи Cleancraft flexCAT 120 VCA надійно і без зусиль видаляє попіл, пісок і велику бруд. У більшості випадків, він використовується для чищення камінів.
- Щоб спорожнити контейнер, всмоктуючий блок можна легко зняти після відкриття фіксаторів.
- Практичне зберігання поставляються насадок розташоване прямо на корпусі пилососа.
- Пилосос для чищення камінів Cleancraft flexCAT 120 VCA можна використовувати для охолодження. Це дозволяє застосовувати його для нагрівання вугілля в каміні або мангалі або охолодження поверхонь, для видалення сухого пилу або сажі — функція повітродувки.
- Висока потужність всмоктування досягається завдяки потужному двигуну 1,2 кВт.
- Поставляється пилосос Cleancraft flexCAT 120 VCA з миючим картриджних фільтрів HEPA.
- Пилосос Cleancraft flexCAT 120 VCA має великий металевий контейнер для сміття на 20 літрів з власною ручкою для перенесення.
Технічні характеристики:
| Тип вакууму | сухий |
| Обсяг повітря | 1500 л / хв |
| Вакуум | 150 мбар |
| Об'єм контейнера | 20 л |
| Матеріал контейнера | метал |
| Поверхня фільтра | 150 см2 |
| Діаметр шланга | Ø 38 мм. |
| Рівень звукового тиску | 76 дБ (A) |
| Довжина кабелю | 3,5 м |
| Розміри і вага | |
| Довжина прибл. | 310 мм |
| Ширина / глибина | 310 мм |
| Висота | 420 мм |
| Вага ок. | 4,4 кг |
| Електричні дані | |
| Вхідна потужність | 1,2 кВт |
| Напруга підключення | 230 В |
| Частота мережі | 50 Гц |
Комплект поставки:
- Всмоктуючий шланг 1 м, включаючи з'єднання.
- Сполучна труба.
- Щілинна насадка.
- Картріджний фільтр.
- Металева захисна решітка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cleancraft |
| Країна виробник | Німеччина |
- Ціна: 2 453,40 ₴



