
СТАЦІОНАРНА ДИСКОВА ПИЛА ЦИРКУЛЯРНА) KRAISSMANN 2200 TS 250
- Під замовлення
Відправка з 14 квітня 20267 427 ₴
+380 (96) 467-36-36
Київстар
- +380 (63) 723-84-54Лайф
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пила дискова стаціонарна KRAISSMANN 2200 TS 250 - це надійний інструмент високої якості, який стане в нагоді Вам під час оброблення дерева, з допомогою верстата можна додати потрібний розмір і форму. Головними перевагами цього агрегату є - потужність двигуна, великі обороти на холостому ходу, що забезпечує якість різу, міцність конструкції, якісна збірка, що дає гарантію на тривалу роботу.
Перед відправкою весь інструмент проходить обов'язкове тестування.
ОСОБЛИВОСТІ:
- Надійний двигун
- Паралельний упор
- Захисний кожух
- Велика глибина пропилу
- Компактність
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Напруга/частота: 230 В/50 Гц
- Потужність: 2200 Вт
- Кількість обертів: 4800 об/хв
- Діаметр пиляльного диска: 250 мм
- Розміри робочого стола: 630х430 мм
КОМПЛЕКТАЦІЯ:
- Пила дискова KRAISSMANN 2200 TS 250
- Підставка для установки
- Пильний диск по дереву
- Ключ для заміни диска
- Картонна упаковка
- Інструкція по експлуатації
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Нове |
| Виробник | KRAISSMANN |
| Країна виробник | Німеччина |
| Харчування | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 2200 Вт |
| Максимальний діаметр диска | 250 мм |
| Максимальна кількість оборотів | 4800 об/хв |
| Кут нахилу | 45.0 (град.) |
| Можливість стаціонарного кріплення | Так |
| Вага | 15 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Захисний кожух | Так |
| Паралельний упор | Так |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Немає |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Обмеження пускового струму | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
| Підключення пилозбірника / пилососа | Так |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KRAISSMANN |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
- Ціна: 7 427 ₴

