
Фрезерний Верстат Вертикальний Odwerk BLF 130
- В наявності
56 785 ₴
- +380 (63) 723-84-54Лайф
Багатофункціональний верстат Odwerk - це деревообробні верстати, який включає в себе відразу кілька функцій обробки заготовок з дерева. Верстати Odwerk можуть мати такі функції як фуганок, циркулярну пилку, свердління.
Фуганок:
Фуганок зазвичай використовують тоді, коли є необхідність вирівняти поверхню великого розміру. За допомогою фуганка ви з легкістю обробите дерев'яні заготовки в найкоротші терміни з високою точністю, і підготуєте матеріал для подальшої обробки або використання в готовому продукті.
Свердління:
Маючи майданчик для розміщення заготовки і вбудовану лінійку ви з легкістю зможете просвердлити однакові отвори на різних деталях, або кілька послідовних отворів на однакову відстань.
Циркулярна пила:
Застосовується для повздовжнього розпилювання заготовок з деревини. Ріжучий інструмент у вигляді плоского металевого диска на зовнішній стороні якого розташовані зуби. Диски для даної пили відрізняються розміром і кількістю зубів, різні пильні диски використовуються для роботи з різними видами деревини, залежно від твердості і в'язкості матеріалу.
| Характеристики двигуна | |
| Напруга | 380 В |
| Споживана потужність | 3000 Вт |
| Тип двигуна | Електричний |
| Частота сили струму | 50 Гц |
| Технічні характеристики | |
| Розмір робочого столу | Розмір столу-1000 на 400мм Висота робочого столу-900мм |
| Хід пінолі шпинделя | 85мм, Діаметр шпинделя 40мм, 35мм, Максимальний діаметр фрези 100мм. Підйом шпинделя-100мм |
| Частота обертання шпинделя | 10000/8000/6000об/хв |
| Вага | 245 кг |
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | Odwerk |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Odwerk (Одверк) |
- Ціна: 56 785 ₴

