
Верстат Багатофункційний Деревообробний Odwerk BDM 200
- В наявності
45 000 ₴
- +380 (63) 723-84-54Лайф
Багатофункціональний верстат Odwerk - це деревообробні верстати, який включає в себе відразу кілька функцій обробки заготовок з дерева. Верстати Odwerk можуть мати такі функції як фуганок, циркулярну пилку, свердління.
Фуганок:
Фуганок зазвичай використовують тоді, коли є необхідність вирівняти поверхню великого розміру. За допомогою фуганка ви з легкістю обробите дерев'яні заготовки в найкоротші терміни з високою точністю, і підготуєте матеріал для подальшої обробки або використання в готовому продукті.
Свердління:
Маючи майданчик для розміщення заготовки і вбудовану лінійку ви з легкістю зможете просвердлити однакові отвори на різних деталях, або кілька послідовних отворів на однакову відстань.
Циркулярна пила:
Застосовується для повздовжнього розпилювання заготовок з деревини. Ріжучий інструмент у вигляді плоского металевого диска на зовнішній стороні якого розташовані зуби. Диски для даної пили відрізняються розміром і кількістю зубів, різні пильні диски використовуються для роботи з різними видами деревини, залежно від твердості і в'язкості матеріалу.
| Характеристики двигуна | |
| Напруга | 220-240 В |
| Споживана потужність | 2200 Вт |
| Тип двигуна | Електричний |
| Частота сили струму | 50 Гц |
| Фуганок | |
| Макс.ширина стругання | 200 мм |
| Розмір ножа | 210*30*3 мм |
| Фрезерування | |
| Макс.діаметр свердління | 13мм |
| Загальні дані | |
| Комплектація | Ковзний стіл (каретка) |
| Циркулярна пила | |
| Макс.глибина розпилу | 80 мм |
| Розмір диска | 254*30 мм |
| Технічні характеристики | |
| Кількість ножів | 3 шт |
| Макс. висота заготовки рейсмуса | 90мм |
| Макс. глибина стругання | 3 мм |
| Макс. глибина фальцювання: | 10 мм |
| Макс. ширина фрезерування | 40 мм |
| Швидкість подачі рейсмуса | 6,5 м/хв |
| Вага | в упаковці / без упаковки: 155 / 125 кг |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Odwerk |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Odwerk (Одверк) |
- Ціна: 45 000 ₴

