
Свердлильний Верстат ODWERK BTB 13
- В наявності
4 338 ₴
- +380 (63) 723-84-54Лайф
Свердлильний верстат ODWERK BTB 13 - верстат, призначений для свердління глухих і наскрізних отворів в різних матеріалах, розточування отворів.
Основними вузлами свердлильних верстатів Odwerk можна відзначити фундаментну плиту, станину, коробку передач, шпиндель. Верстати Odwerk є універсальними за класифікацією, тому можуть застосовуватися як для масового виробництва конкретних деталей, так і для обробки конкретної деталі. Відмінною особливістю є те, що складаються свердлильні верстати Odwerk з стандартних деталей і вузлів. У верстатах використовується ручне управління.
В даний час на виробництві, у зв'язку з прогресом у сфері механічної обробки, операції свердління частіше за все виконуються на фрезерних або навіть токарних верстатах, тому область застосування свердлильних верстатів Odwerk скоротилася до побутової, у зв'язку з чим дані верстати стали більш компактними і легкими у користуванні.
На всі свердлильні верстати Odwerk поширюється гарантія 12 місяців.
| Характеристики двигуна | |
| Кількість фаз | 1 |
| Напруга | 220-240 В |
| Споживана потужність | 500 Вт |
| Тип двигуна | електричний |
| Частота сили струму | 50 Гц |
| Число обертів холостого ходу | 515-2850 об/хв |
| Технічні характеристики | |
| Висота підйому при свердлінні | 55 мм |
| Кількість швидкостей | 5 |
| Максимальний кут нахилу столу | 45º |
| Робочий діапазон патрона | 1,5-13 мм |
| Розмір робочого столу | 155*160 мм |
| Вага | 18 кг |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Odwerk |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Odwerk (Одверк) |
- Ціна: 4 338 ₴

