
Бетономішалки Odwerk призначена для виробництва бетону шляхом змішування суміші цементу з різними сухими сумішами ( щебінь, пісок, відсів т. д. )


Бетономішалки ділять на два типу :
1. Вінцеві:
Вінцеві бетономішалки відрізняються простотою використання і меншою ціною, порівняно з редукторными бетономішалками. В бетономішалках, в яких використовується венцовая передача працюють за наступним принципом: електричний двигун через ремінь за допомогою роликів переносить крутний момент на шестірню, яка в свою чергу крутить барабан бетономішалки за допомогою вінця.

Мінусами таких бетономішалок є той факт, що для обертання бетономішалки використовуються численні шестерні і ремені, які виходять із ладу по мірі їх зносу, і вимагають заміни.
2. Редукторні:

Редукторні бетономішалки відрізняються високою продуктивністю при маленькій потужності електродвигуна, і надійністю коробку передачі. Крутний момент в даному випадку передається через редуктор, який знаходиться в закритому корпусі і заповнений мастильним матеріалом. Вихід з ладу коробку бетономішалки дуже малоймовірний, оскільки редуктор в бетономішалки Odwerk дуже високої якості і не має "зайвих" рухомих частин, крім зібраних з високою точністю шестерень в редукторі.
На всі бетономішалки Odwerk поширюється гарантія 12 місяців.
| Характеристики двигуна | |
| Напруга | 220-240 В |
| Споживана потужність | 375 Вт |
| Тип двигуна | Електричний |
| Частота сили струму | 50 Гц |
| Технічні характеристики | |
| Ємність барабана | 227 л |
| Число обертів на холостому ходу | 23 об/хв |
| Вага | 66 кг |
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | Odwerk |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Odwerk (Одверк) |
- Ціна: 15 300 ₴



