
Універсальний токарний верстат SPF-2000РН Proma
- Під замовлення
Відправка з 14 квітня 2026Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 1 000 ₴
+380 (96) 467-36-36
Київстар
- +380 (63) 723-84-54Лайф
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Основні технічні характеристики:
| Діаметр обточування над станиною (L) | 460 мм |
| Діаметр обточування над просвітом сідла | 690 мм |
| Діаметр обточування над супортом (S) | 275 мм |
| Довжина обточування (X) | 2000 мм |
| Довжина просвіту сідла | 200 мм |
| Прохід шпинделя | 80 мм |
| Конус шпинделя | VII Мк |
| Межа числа обертів | 25-1800 про./мін.–1 (12 ст.) |
| Метрическая резьба – предел | 0,5-20 мм (24 ст.) |
| Дюймовая резьба – предел | 15/8-72 ниток/" (61 ст.) |
| Модульная резьба – предел | 0,25-10 (20 ст.) |
| Резьба диаметральная – предел | 31/4-96 ДПИ (37 ст.) |
| Автоматическая подача продольная – предел | 0,04-2,456 мм/об. (122 ст.) |
| Автоматическая подача поперечная – предел | 0,016-0,982 мм/об. (122 ст.) |
| Конус пиноли | V Мк |
| Подача пиноли | 170 мм |
| Рабочее напряжение | 400 В |
| Потребляемая мощность | 5,5 кВт |
| Вага | 2835 кг |
| Розмір (д х ш х в) | 2810х1000х1295 мм |
| Основне оснащення: | |
| - 3-х кулачковий патрон діаметром 250 мм; | |
| - 4-х кулачковий ексцентриковий патрон 300 мм, фланець; | |
| - освітлення, охолодження, гальма; | |
| - електричний упор з великим числом позицій; | |
| - резьбоуказатель, планшайба 410 мм, нерухомий люнет 180 мм; | |
| - рухливий люнет 40 мм, невращающийся центр «Mk V»; | |
| - обертовий центр «Mk V», втулка перехідна«Mk Vll/Mk V»; | |
| - запобіжна фрикційна муфта супорта, комплект шестірнею; | |
| - збірний інструмент, механічний упор, регульовані ніжки; | |
| Спеціальне оснащення: | |
| - комплект різців «SK» 25 х 25 (8 шт), зак. № 25332525; | |
| - цанговий затиск, зак. № 60404106; | |
| - цанги діам. 2 – 29 мм, зак. № 60370002; | |
| - УЦИ HYDRO - D | |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Proma |
| Країна виробник | Чехія |
- Ціна: Ціну уточнюйте

