Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Напруга живлення: | 400 В / 50 Гц |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Макс. діаметр свердління | 32 мм |
| Нарізка різьби до | M20 мм |
| Хід шпинделя | 150 мм |
| Видалення шпинделя від стійки | 265 мм |
| Видалення шпинделя від заснування | 745 мм |
| Видалення шпинделя від столу | 390 мм |
| Нахил столу | 45 град. +/- |
| Конус шпинделя | III Мк |
| Зміна оборотів | клиновим ременем |
| Діапазон обертів | 290-2150 хв.-1 |
| Кількість швидкостей | 8 |
| Діаметр стійки | 100 мм |
| Розмір столу | 310x380 мм |
| Розмір основи | 380x400 мм |
| Загальна висота | 1405 мм |
| Маса | 260 кг |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Proma |
| Країна виробник | Чехія |
- Ціна: 161 574 ₴


Відправка з 14 квітня 2026