Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Напруга живлення: | 400 В / 50 Гц |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Макс. діаметр свердління | 32 мм |
| Нарізка різьби до | M20 мм |
| Хід шпинделя | 150 мм |
| Видалення шпинделя від стійки | 265 мм |
| Видалення шпинделя від заснування | 1235 мм |
| Видалення шпинделя від столу | 820 мм |
| Нахил столу | 45 град. +/- |
| Конус шпинделя | III Мк |
| Зміна оборотів | клиновим ременем |
| Діапазон обертів | 125-1975 хв.-1 |
| Кількість швидкостей | 8 |
| Діаметр стійки | 100 мм |
| Розмір столу | 310x380 мм |
| Розмір основи | 380x400 мм |
| Загальна висота | 1885 мм |
| Маса | 330 кг |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Proma |
| Країна виробник | Чехія |
- Ціна: 164 337 ₴


Відправка з 14 квітня 2026