
Свердлильно-присадочний верстат MAGGI Boring System 21 Prestige
- Під замовлення
- Код: MAGGI BS21
Відправка з 03 травня 2026200 000 ₴
- +380 (63) 723-84-54Лайф
Призначення:
Свердлильно-присадочний верстат System 21 Prestige призначений для високоточного свердлення крізних і глухих отворів в торцях і площинах меблевих щитів і брускових деталей.
Верстат має поворотну 21-шпиндельную головку, в якій встановлені в ряд свердлильні шпинделя що Дозволяє виконувати високоточні отвори під кутом від 0°, 45°, 90°.
ОБЛАСТЬ ЗАСТОСУВАННЯ:
Підприємства і цехи по виробництву столярно-будівельних виробів, клеєних щитів, фанери, виробництва меблів і інші деревообробні виробництва.
ОТРИМУВАНІ ВИРОБИ:
СХЕМА ОБРОБКИ:

СХЕМА СКЛАДАННЯ ГОТОВОГО ВИРОБУ:

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Maggi |
| Макс. ширина деталі по порталу | 915 мм |
| Швидкість обертання шпинделів | 2800 об/хв |
| Потужність двигуна свердлильної головки | 1.5 кВт |
| Робочий тиск пневматичної установки | 0,6-0,8 МПа |
| Орієнтовний споживання повітря | 10 л/цикл |
| Міжосьова відстань між шпинделями | 32 мм |
| Макс. міжосьова відстань свердління | 640 мм |
| Габарити | 1030×1030×1285 мм |
| Макс. діаметр свердління | 60 мм |
| Вага | 275 кг |
| Макс. глибина свердління | 65 мм |
| Розміри робочого стола | 885х375 мм |
| Макс. товщина заготовки | 70 мм |
| Кількість шпинделів | 21 (10+11) |
| Гарантійний термін | 12 міс |
КОНСТРУКТИВНІ ОСОБЛИВОСТІ:
![]() |
ПНЕВМАТИЧНИЙ НАХИЛ ТРАВЕРСИ Присадочная група має можливість вертикального і горизонтального позиціонування, з можливістю фіксації в проміжних положеннях. Це дає можливість свердління і в пласть, і в торець деталей, а також свердління під кутом 45 градусів. |
![]() |
ПНЕВМОРЕЖИМЫ Деталь жорстко фіксується двома вертикальними пневматичними притисками, що дозволяє зробити свердління без зсуву деталі. |
![]() |
СИСТЕМА РЕГУЛЮВАННЯ ГЛИБИНИ СВЕРДЛІННЯ Запатентований пристрій "SPIRAL SYSTEM" є ексклюзивною розробкою виробника і призначене для швидкого налаштування глибини свердління. За допомогою спеціальної шкали, що враховує товщину заготовки і довжину використовуваного свердла, виставляється максимальний хід свердлильної головки в горизонтальному або вертикальному напрямку. |
![]() |
БАЗУЮТЬСЯ ЛІНІЙКИ У комплект поставки включені 2 профільні алюмінієві лінійки з міліметровою шкалою довжиною 1500 мм, з двома відкидними упорами для швидкого позиціонування заготовок. |
![]() |
ФРЕЗЕРОВАНА ГРЕБІНКА Гребінка з вибіркою під чашкові свердла. |
![]() |
ВІДКИДНА НАПРЯМНА Дозволяє прибирати упор з робочого столу, при цьому не знімаючи з направляючою. Система зберігання – «все на своєму місці». |
![]() |
ШВИДКОЗНІМНІ ПАТРОНИ У комплект поставки включені 5 швидкознімних патронів. |
![]() |
КОМПЛЕКТ ЗІП В комплект ЗІП входить все необхідне для обслуговування верстата. |
Переваги Компанії:
-Швидка та якісна доставка вашого замовлення, можлива як з нашого складу так і зі складу виробника, в короткі терміни.
-В наявності великі склади розташовані в містах Луцьку та Києві, де можна в живу подивитися наявність того чи іншого обладнання.
-Терміни гарантії на подані нами товари: Holzmann 2 роки, а так само пусконалагоджувальні роботи
-Продукція Європейського виробництва, виготовлена за сертифікатом РЄ.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Maggi |
| Країна виробник | Італія |
- Ціна: 200 000 ₴













